Блог Монумент2000

Як правильно вибрати пам'ятник!

Ви напевно помічали, що пам'ятники на кладовищах мають безліч форм і виготовлені з різних матеріалів. Як правило, в якості матеріалів вибирають граніт, мармур, бронзу, полімерграніт і навіть бетон. Але найбільш популярними є пам'ятники з граніту. Адже вони довговічні і зносостійкі. Граніт характеризується високою стійкістю до зовнішніх умов. Його не може пошкодити сильний мороз або проливний дощ.

Як правильно вибрати пам'ятник!

Вибираючи пам'ятник, слід враховувати, для кого ви його замовляєте. Найчастіше чоловік і дружина, які прожили все життя разом, хочуть бути поховані поруч. В цьому випадку можна замовити парний пам'ятник. Він займе менше місця і заощадить гроші. Крім того, парні пам'ятники виглядають дуже естетично.Щоб визначити, який пам'ятник краще поставити на могилу, вам необхідно визначитися з матеріальними можливостями. Також важливо врахувати бажання покійного. Якщо всі тонкощі вибору враховані, потрібно вирішити, коли ви будете ставити пам'ятник. Як правило, потрібно почекати рік після похорону. У цей час земля встигає осісти і утрамбуватися. Установка пам'ятника не повинна здійснюватися взимку. У цей час земля примерзла, і установка може бути неякісною. Щоб не залишати ділянку порожньою весь рік, на могили ставлять дерев'яні хрести
Ви повинні розуміти,який камінь хочете замовити, форму та стиль пам'ятника. Художня робота не менш важлива, фото кольорове чи чорно-біле,фото кераміка ? Приділіть увагу якісній установці- це прослужить для більшого терміну експлуатації.Адже люди,майстри,які займаються установкою- майстри своєї справи.

    Враховуйте всі переваги і побажання, а ми вам допоможемо в цьому!