Пам'ятники для військових

Бути військовим - означає обирати найскладнішу та найвідповідальнішу роботу. Бути військовим - означає не лише заслужити повагу та довіру оточуючих, а й постійно боротися з великим ризиком, особливо якщо йдеться про участь у військових діях.
На жаль, під час війни все частіше до наших менеджерів стали надходить питання "Як зумовити пам'ятник військовому?". Рідні та близькі загиблих героїв хочуть якнайкраще увіковічнити пам'ять про військового.

Що варто враховувати під час вибору пам'ятника для військового?

1. Колір та вид каменю. Найчастіше пам'ятники для загиблих захисників виготовляють з граніту, базальту та мармуру. Це дуже стійкі та міцні породи, які символізують не лише силу духу загиблого, а й дійсно роками можуть стояти на місці захоронення без змін. Чорний, сірий, темно-червоний, темно-зелений - ці кольори найчастіше поєднують під час вибору пам'ятника для військового.

2.Вибір стелли. Аби зорієнтувати клієнта у нас завжди під рукою є актуальний каталог моделей пам'ятників. Зазвичай, для вшанування військових обирають строгі, стримані та чіткі форми стелл, або - пам'ятники зі скульптурами та гранітні комплекси. Якщо ж серед каталогу вам не відгукнулись жодна модель, ми можемо створити для вас індивідуальний ескіз у ЗД форматі.

3. Вибір портрету, епітафії, додаткових елементів. Фото загиблого можна вигравіювати або помітити під фотоскло. Так воно залишиться кольоровим. Позаду стелли теж можна розмістити світлину чи епізод, що тісно був пов'язаний з життям загиблого.

Далі - усі роботи з виготовлення, доставки та монтажу пам'ятника на місце захоронення ми беремо на себе. Вам не варто турбуватись про те, де знайти авто для доставки чи хто буде встановлювати пам'ятник.

Потрібна допомога з вибором чи консультація?
Звертайтесь за телефоном: +38096 800 30 10

Або за адресою: м. Костопіль, вул. Бурова 17
Підібрати пам'ятник військовослужбовцю
Залиште контактні данні та наші співробітники зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Натискаючи кнопку ''Відправити'', Ви автоматично погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.
Click to order
Наш менеджер зателефонує вам!
Total: 
Дана модель може бути у декількох варіаціях каменю та аксесуарів. Для уточнення деталей лишіть свої контакти і ми зателефонуємо якнайшвидше!
Це абсолютно безкоштовно!